YHTEYSTIEDOT

Vernissan toimisto

 

Vesa Peipinen
Kulttuurisen nuorisotyön esihenkilö
040 861 0793
vesa.peipinen@vantaa.fi

 

Piia Varpiola
Projektikoordinaattori (Art Space Vantaa)
043 827 2785
piia.varpiola@vantaa.fi

 

Laura Kinnunen
Taideohjaaja
+358 40 6263624
laura.kinnunen@vantaa.fi

 

Tuomas Närvä
Nuorisotyöntekijä
040 186 7362
tuomas.narva@vantaa.fi

Sali ja tekniikka

 

Timo Itkonen
Äänisuunnittelija
043 825 0052
timo.itkonen@vantaa.fi

 

Edward ”Ted” Leonard
Valosuunnittelija
050 346 1520
edward.leonard@vantaa.fi

 

Tomi Siren
Näyttämöjärjestäjä
040 660 1782
tomi.siren@vantaa.fi

Kahvi Charlotta Vernissa

 

044 244 7599
vernissa@kahvicharlotta.com

 

Animaatioasema

 

Tuomas Heimala
Taideohjaaja
050 314 6388
tuomas.heimala@vantaa.fi

 

 

Tilavaraukset

Tilavaraukset ensisijaisesti tilavuokrauslomakkeella.

 

Vesa Peipinen
Kulttuurisen nuorisotyön esihenkilö
040 861 0793
vesa.peipinen@vantaa.fi

Tikkurilan Teatteri / Tikkurilan Teatteri- ja Sirkuskoulu

 

Marjut Eskola
Tuotantokoordinaattori
044 013 0086
marjut.eskola@tikkurilanteatteri.fi

 

Leena Tiuri
Hallintopäällikkö
050 566 8646
leena.tiuri@tikkurilanteatteri.fi

 

Carita Välitalo
Teatterinjohtaja-rehtori
0400 731 276
carita.valitalo@tikkurilanteatteri.fi

Velmu ry

 

Tommi Ouvinen
Toiminnanjohtaja
040 520 9855 (arkisin klo 9-17)
tommi.ouvinen@velmu.net

Velmun keikat: info@velmu.net

Kulttuuritehdas Vernissa

Tikkurilantie 36
01300 Vantaa

 

Paras tapa saapua Vernissaan on julkinen liikenne.
Vernissaan on Tikkurilan asemalta (Dixi) n. 200 metriä.

 

Parkkeeraus

 

Talon edustalla on parkkipaikkoja hyvin rajallisesti. Suuremmissa tilaisuuksissa suosittelemme Heurekan paikoitusaluetta Kuninkaalantiellä. (Talon edustalle parkkiin ajaessasi joudut kääntymään Vernissakujalle Jokiniemeen päin (keltaisen puurakennuksen suuntaan) ja ajamaan Tikkurilantien jalkakäytävää pitkin.)

 

Ethän pysäköi etuovien eteen! Etuoven eteen täytyy päästä hälytysajoneuvoilla ja inva-taksilla.